Bilgilendirme
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s "/cache" folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files.

Baja Rallisi Seyirci Etabı İlçemiz’de Düzenlendi

Bölgemizde ilki gerçekleşen Baja Rallisi’nin seyirci etabı ilçemiz’de gerçekleşti. Akçakoca’dan  dik tırmanış ve inişlerle ormanın içinden ilçemize ulaşan sporcular, Tepeköy mevkisinde bulunan mesire alanında hazırlanan seyirci etabında önce birbirleri ile ardından da zamanla yarıştı. Orman içindeki dere yataklarında zorlanan bazı sporcuların kullandığı araçların, yağışın da etkisiyle çamur olan bölgelerde düştüğü, görevliler ve seyircilerin yardımıyla tekrar yarışa devam ettiği görüldü.

Yarışlar büyük çekişmelere sahne oldu. Etabın zorluğu ve hava şartlarının yağmurlu olması nedeniyle yarışmacılar zor anlar yaşadı. Yarış komitesi de parkurun zor olmasının yanında, Çilimli’nin doğa güzelliği birleşince seyirci açısından izlenmesine doyum olmayan bir etkinlik olduğunu belirttiler.

{gallery}haber/haber4{/gallery}